strona główna | mapa serwisu | kontakt | NPP
Herb Powiatu Ostrowskiego
Archiwum - rok 2018

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jednym z fantów, przekazanych na licytację, której celem jest uzbieranie jak największej kwoty na charytatywny cel, jest unikatowe,...

Plastyczne konfrontacje

9 stycznia 2018 roku

PROFIL to kolejna cykliczna wystawa uczniów z klas o profilu matematyczno-architektonicznym w I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowie.

Noworoczne spotkanie samorządowe

8 stycznia 2018 roku

Już po raz dziewiętnasty samorządowcy Powiatu Ostrowskiego spotkali się na początku Nowego Roku. Tym razem gospodarzem noworocznego spotkania była Gmina Raszków.

Powiatowe kolędowanie

8 stycznia 2018 roku

Owacją na stojąco zakończył się koncert Katarzyny Zawady zatytułowany „Człowieczy los’’, który odbył się 7 stycznia 2018 r. w kościele w Wierzbnie.   

W Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu podpisana została umowa na dofinansowanie ze środków unijnych programu wspierania szkolnictwa zawodowego. Za ponad 3 mln zł Powiat Ostrowski sfinansuje za to różnorodne formy dokształcania...

Pierwsze chwile nowego roku

3 stycznia 2018 roku

01 styczeń to dla wszystkich nas pierwszy dzień nowego 2018 roku, ale dla czterech maluchów to pierwszy dzień… ich życia. Na ostrowskiej porodówce Oliwier i Ignaś żegnali stary rok a Nikodem pierwszy przywitał rok 2018.

Budżet Powiatu Ostrowskiego na 2018 przyjęty jednogłośnie! – ‘’ To budżet staranny, optymistyczny i realny – powiedział o nim Starosta Ostrowski rekomendując radnym przyjęcie dokumentu.

Gabinety z doposażeniem

2 stycznia 2018 roku

Już po raz drugi Powiat Ostrowski pozyskał środki na doposażenie szkolnych gabinetów pielęgniarskich.