strona główna | mapa serwisu | kontakt | NPP
Herb Powiatu Ostrowskiego
MDK się zaprezentuje
15 marca 2017 roku

MDK się zaprezentuje

25 marca 2017 r. Drzwi Otwarte, a po nich – od 3 kwietnia – zapisy na zajęcia. Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza, by zapoznać się z jego ofertą.

Drzwi Otwarte w Młodzieżowym Domu Kultury w Ostrowie zaplanowano na sobotę, 25 marca. – ‘’Tradycyjnie zapraszamy do nas wszystkich, którzy chcieliby zapisać się na nasze zajęcia, oraz tych, którzy już w nich uczestniczą. Oferta MDK jest bardzo bogata, a sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu znajdą u nas dzieci w wieku od 3 lat, młodzież i studenci’’ – mówi dyrektorka MDK Anna Drobniewska.

zdjecie

W sobotę, 25 marca, w godz. od 10 do 13 będzie można dokładnie poznać ofertę placówki, mieszczącej się przy ul. Wolności 10. Obecnie w MDK chętni mogą uczestniczyć w 30 różnorodnych formach. To m.in. zajęcia: taneczne (współczesny, balet, towarzyski), wokalne, rytmika, chórek, teatralne, plastyczne, teatralno-plastyczne, szachowe, dziennikarskie, rękodzieło artystyczne, poetycko-literackie, badawcze, nauka gry na gitarze i na keyboardzie, gry strategiczne. O nich wszystkich opowiedzą nauczyciele, którzy je w MDK prowadzą. 25 marca będzie można także obejrzeć sale oraz uczestniczyć w miniwarsztatach przygotowanych przez instruktorów.

Zapisy na zajęcia w MDK w nowym roku szkolnym ruszą natomiast tydzień później – od poniedziałku, 3 kwietnia. By się zapisać, trzeba będzie dostarczyć do sekretariatu wypełnioną kartę zgłoszenia. – ‘’Warto się pospieszyć, gdyż o przyjęciach będzie decydowała m.in. data złożenia wypełnionej karty. Pierwszeństwo mają jednak osoby, które już biorą udział w naszych zajęciach, pod warunkiem oczywiście, że też się zapiszą’’ – wyjaśnia dyrektor MDK Anna Drobniewska.

Dodał(a): Janusz Grzesiak
Odwiedzin: 62