strona główna | mapa serwisu | kontakt | NPP
Herb Powiatu Ostrowskiego
Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego szkół ponadgimnazjalnych w...
12 kwietnia 2017 roku

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego szkół ponadgimnazjalnych w piłce nożnej chłopców i dziewcząt

Na przełomie marca i kwietnia na boiskach Zespołu Szkół Transportowo - Elektrycznych i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Przygodzicach zorganizowano i przeprowadzono zawody Mistrzostw Powiatu w piłce nożnej.

Jako pierwsi na boisko wybiegli piłkarze. W rozgrywkach uczestniczyło 10 męskich reprezentacji szkolnych. Zwieńczeniem były zawody finałowe w dniu 31 marca 2017 roku, które sukcesem zakończyła reprezentacja Zespołu Szkół Budowlano-Energetycznych.

zdjecieKolejne lokaty przypadły w udziale piłkarzom III Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Usługowych. Młodzi sportowcy ZSB-E już za kilka dni, 19 kwietnia 2017 r. będą  reprezentowali Powiat Ostrowski na zawodach rejonowych w Kaliszu.

zdjecie10 kwietnia, po raz pierwszy w historii ostrowskiego sportu szkolnego, decyzją Zarządu MUKS, zorganizowano Mistrzostwa Powiatu SPG w piłce nożnej dziewcząt. Zawody spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem, czego dowodem jest udział aż ośmiu damskich reprezentacji. Turniej zorganizowano korzystając z gościnności ZSP i GOK w Przygodzicach. Po serii rozegranych spotkań wyłoniono Mistrzynie Powiatu- zostały nimi dziewczęta III Liceum Ogólnokształcącego. Kolejne miejsca zajęły zawodniczki: Zespołu Szkół Ekonomicznych i Zespołu Szkół  Ponadgimnazjalnych.

Dodał(a): Biuro Promocji
Odwiedzin: 73