strona główna | mapa serwisu | kontakt | NPP
Herb Powiatu Ostrowskiego
Praca z dzieckiem z ADHD
20 kwietnia 2017 roku

Praca z dzieckiem z ADHD

Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej wraz z Firmą MEDICE organizuje i zaprasza 100 nauczycieli przedszkoli, pedagogów szkolnych oraz nauczycieli
i wychowawców klas I – VI na bezpłatną konferencję: „PRACA Z DZIECKIEM Z ADHD OD PRZEDSZKOLA DO OKRESU ADOLESCENCJI”. Spotkanie zaplanowano
na dzień 16 maja 2017 roku.

Konferencję będzie prowadził dr Artur Kołakowski.Specjalista psychiatra dzieci i młodzieży, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, superwizor-dydaktyk. Od wielu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą z problemami rozwojowymi, psychologicznymi i psychoterapeutycznymi, zarówno jako lekarz jak i psychoterapeuta. Współautor dwóch książek na temat ADHD. Specjalizuje się nie tylko w diagnozie i leczeniu ADHD, ale także w terapii poznawczej i behawioralnej.

Konferencja odbędzie się w Galerii Sztuki Współczesnej (n-Klub, przy ul. Królowej Jadwigi 10 w Ostrowie Wielkopolskim) w godz. 12.30 – 15.00.

Liczba uczestników jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy proszą o zgłaszanie udziału pod numerem telefonu 62 736 51 39.

zdjecie

Dodał(a): Biuro Promocji
Odwiedzin: 93