strona główna | mapa serwisu | kontakt | NPP
Herb Powiatu Ostrowskiego
Docenieni KULTURALKĄ
29 czerwca 2017 roku

Docenieni KULTURALKĄ

Po raz drugi w Młodzieżowym Domu Kultury zostały przyznane nagrody dla wyróżniających się uczestników zajęć. „Kulturalkę” otrzymało blisko 80 osób.

„Kulturalki” – nagrody dyrektora MDK – zostały przyznane po raz drugi.

zdjecie

Tą nagrodą chcemy wyróżnić uczestników zajęć za szczególne osiągnięcia w różnych dziedzinach, za udział w konkursach i wysokie w nich noty, ale również za to, że np. ktoś angażuje się w działania grupy i MDK czy wyróżnia się na zajęciach aktywnością – mówi dyrektorka MDK Anna Drobniewska.

Uroczystość wręczenia wyróżnień odbyła się w czwartek 22 czerwca 2017 roku, na scenie widowiskowej MDK. „Kulturalki” powędrowały do 76 osób – do dzieci i młodzieży, ale także i do dorosłych, m.in. rodziców uczestników zajęć, którzy wyjątkowo angażują się w działalność danej grupy, do przyjaciół MDK, wśród których wyróżniono m.in. Starostę Pawła Rajskiego i prezydent Ostrowa Beatę Klimek.   

Podczas uroczystości na scenie MDK zaprezentowało się wielu z tych, którzy tego dnia odbierali wyróżnienia, m.in. wokalistki ze Studia Wokalnego Art-Musica, tancerze z grup tańca towarzyskiego czy współczesnego, baletnice oraz działający w MDK zespół Teren Prywatny.

Dodał(a): Biuro Promocji
Odwiedzin: 172