strona główna | mapa serwisu | kontakt | NPP
Herb Powiatu Ostrowskiego
Pomóż III LO wygrać pracownię !
14 czerwca 2016 roku

Pomóż III LO wygrać pracownię !

Uczniowie III LO walczą o nowoczesną pracownię do nauki biologii i chemii. Wystarczy oddać głos na przygotowany przez nich film poprzez Facebooka, żeby w zamian szkoła otrzymała nowoczesne zaplecze do nauki.  Liczy się każdy głos!

zdjecie

Drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele, absolwenci i przyjaciele naszego liceum!!!

My, uczniowie klasy 1b - biologiczno-chemicznej w III LO w Ostrowie Wielkopolskim zwracamy się do Was z ogromną prośbą.

Chcąc przyczynić się do podniesienia standardu nauczania biologii i chemii w naszym liceum, przystąpiliśmy do Konkursu ogłoszonego przez Grupę Adamed pod hasłem: „ 30 laboratoriów na 30-lecie Adamedu”.

Marząc o wygraniu dla naszej szkoły laboratorium, które warte jest aż 10 tysięcy złotych przygotowaliśmy pracę konkursową, polegającą na nagraniu autorskiej  - edukacyjnej lekcji wideo. Poświęciliśmy swój wolny czas, wykorzystaliśmy nasze talenty, zaangażowaliśmy nasz młodzieńczy potencjał w realizację tego wcale niełatwego przedsięwzięcia. Tyle byliśmy w stanie zrobić.

Drugi etap konkursu należy do Was, naszych Przyjaciół i polega na zebraniu jak największej ilości głosów oddanych właśnie na nasz film. Wasz udział w przedsięwzięciu jest ogromny i bezcenny! Większość z nas codziennie korzysta z portalu Facebook i to właśnie przez Facebooka jest możliwość oddania głosu na nasz filmik.

Co trzeba zrobić?

1. WYSTARCZY,  ŻE WEJDZIECIE NA PROFIL „ADAMED SmartUP

 2. NASTĘPNIE WCHODZIMY W ZAKŁADKĘ „30 laboratoriów na 30-lecie Adamedu”,

3. SZUKAMY FILMU: III Liceum Ogólnokształcące kl. Ib (biologiczno- chemiczna) (DWÓCH CHŁOPAKÓW OPARTYCH O SIEBIE)

4. KLIKAMY NA FILM, A NASTĘPNIE GŁOSUJ.

PROSIMY O WASZE WSPARCIE, A MOŻE TO WŁAŚNIE PRZYSZŁE POKOLENIA MŁODYCH LEKARZY, BIOLOGÓW CZY CHEMIKÓW SZKOLONE NA NAJLEPSZYM SPRZĘCIE PRZYCZYNI SIĘ DO POPRAWY WASZEGO ŻYCIA, CZY NAWET TO ŻYCIE URATUJE. KAŻDY GŁOS SIĘ LICZY!!!

Pozdrawiają:

Robaczki z III LO w Ostrowie Wielkopolskim

 

Dodał(a): Janusz Grzesiak
Odwiedzin: 163