strona główna | mapa serwisu | kontakt | NPP
Herb Powiatu Ostrowskiego
Poznaj swój Powiat Ostrowski- czekamy na prace konkursowe- podaj...
21 listopada 2017 roku

Poznaj swój Powiat Ostrowski- czekamy na prace konkursowe- podaj dalej

Uprzejmie informujemy, że do 1 grudnia 2017 roku można składać w Starostwie prace do Szkolnego Powiatowego Konkursu „Poznaj swój Powiat Ostrowski”.

Do udziału w piątej edycji konkursu zapraszamy uczniów (osoby indywidualne lub grupy) szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych wraz z opiekunami z terenu Powiatu Ostrowskiego.  

zdjecie

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie zgłoszenia wraz z opracowaniem dokumentującym przeprowadzenie wycieczki lub udziału w imprezie turystyczno-krajoznawczej na terenie Powiatu Ostrowskiego. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

Na zgłoszenia czekamy do 1 grudnia 2017 roku. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone podczas uroczystego podsumowania projektu  „Poznaj swój Powiat Ostrowski”. O jego terminie poinformujemy w późniejszym terminie.

zdjecie

Prace należy przesłać lub dostarczyć do: Biura Promocji i Relacji Społecznych Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim, Al. Powstańców Wielkopolskich 16, 63-400 Ostrów Wielkopolski z dopiskiem „Powiatowy Konkurs Turystyczny”.

Organizatorem konkursu jest Powiat Ostrowski działający poprzez: Przewodniczącego Rady Powiatu Ostrowskiego, Przewodniczącego Komisji Edukacji, Kultury i Sportu i Biuro Promocji i Relacji Społecznych Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim.

Karta zgłoszeniowa i regulamin zamieszczamy poniżej w plikach do pobrania.

Odwiedzin: 154