strona główna | mapa serwisu | kontakt | NPP
Herb Powiatu Ostrowskiego
Mikołaj odwiedził małych pacjentów ostrowskiego szpitala.
6 grudnia 2017 roku

Mikołaj odwiedził małych pacjentów ostrowskiego szpitala.

6 grudnia to tradycyjnie dzień, w którym Starosta Ostrowski odwiedza najmłodszych pacjentów leczonych w ostrowskim szpitalu.

W czerwonej czapce, z mikołajkowymi prezentami- pluszowymi misiami,   pojawił się na dziecięcych oddziałach: Pediatrii, Laryngologii, Chirurgii i Traumatologii, ponadto na Oddziale Rehabilitacyjnym, mieszczącym się przy ul. 3 Maja w Ostrowie.

zdjecie

Na chandrę, na smutki, na sen- pluszowe misie, wywołały radość i uśmiech nie tylko na twarzach tych najmłodszych, ale i nieco starszych pacjentów. Sprawiły, że w tym dniu, choć przez chwilę zapomnieli o chorobie, urazach, złamaniach, umiliły oczekiwanie na operację. W Mikołajki miś wspomoże leki znieczulające, ukoi w chorobie.

zdjecie

     W holu głównym odbyło się także świąteczne przedstawienie . Święty Mikołaj obdarował pacjentów paczkami. Wszystkim chorym dzieciom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

W tym dniu także Starosta Ostrowski oraz Dyrekcja Szpitala spotkali się z dziennikarzami lokalnych mediów, w szpitalnej kawiarence, która teraz znajduje się w nowym skrzydle obok oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii. To miejsce równie potrzebne dla pacjentów, odwiedzających ich rodzin, ale także pracowników szpitala.

Dodał(a): Zuzanna Jerzyk
Odwiedzin: 186