strona główna | mapa serwisu | kontakt | NPP
Herb Powiatu Ostrowskiego
Powiatowe kolędowanie
8 stycznia 2018 roku

Powiatowe kolędowanie

Owacją na stojąco zakończył się koncert Katarzyny Zawady zatytułowany „Człowieczy los’’, który odbył się 7 stycznia 2018 r. w kościele w Wierzbnie.   

zdjecie

Organizatorami koncertu byli ks. Kanonik Krystian Szenowski proboszcz parafii pw. NMP Królowej Korony Polski oraz Paweł Rajski Starosta Ostrowski, a występ zorganizowano w ramach cyklu „Powiatowe kolędowanie’’.

zdjecie

zdjecie

Katarzyna Zawada zaprezentowała się licznie zgromadzonej widowni w repertuarze kolędowym oraz z największymi przebojami Anny German. Ta utalentowana wokalista, studentka Akademii Muzycznej w Poznaniu okazała się genialną interpretatorką utworów A. German, co wywołało autentyczne wzruszenie na twarzach odbiorców.

zdjecie

- ‘’Trzy lata temu na zaproszenie księdza proboszcza pojawiliśmy się tutaj z piosenkami do słów wierszy ks. Jana Twardowskiego. W ubiegłym roku kolędowaliśmy wspólnie z góralską kapelą TURNIOKI, a w tym roku zaprosiliśmy na spotkanie, podczas którego wyjątkowy talent wokalny Pani Kasi pozwolił przypomnieć piosenki jednej z największych i najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej estrady Anny German’’ – powiedział Starosta Ostrowski.  

zdjecie

Wstęp na koncert był wolny.

Odwiedzin: 275