strona główna | mapa serwisu | kontakt | NPP
Herb Powiatu Ostrowskiego
Wielkopolskie Sympozjum Onkologii w najbliższy piątek
6 marca 2018 roku

Wielkopolskie Sympozjum Onkologii w najbliższy piątek

9 marca 2018 r. Wielkopolskie Centrum Onkologii wraz z Zespołem Zakładów Opieki Zdrowotnej organizuje VI Wielkopolskie Sympozjum Onkologiczne (WSO) w Ostrowie Wielkopolskim w Forum Synagoga, ul. Raszkowska 21.

Wyniki leczenia oraz przeżycia chorych są coraz lepsze, ale wciąż dalekie od oczekiwań. Zjawisko to związane jest ze zbyt późnym zgłaszaniem się chorych w zaawansowanym stadium choroby do leczenia onkologicznego. Postanowiliśmy poprawić tę sytuację wdrażając cykliczne spotkania naukowe poświęcone nowotworom o różnych lokalizacjach narządowych.

Sympozjum skierowane jest do wszystkich pracowników ochrony zdrowia, lekarzy rodzinnych, pacjentów (program konferencji obejmuje sesję z udziałem organizacji Pacjentów) i mieszkańców m. in.: Ostrowa Wielkopolskiego, Kalisza, Pleszewa, Jarocina, Kępna oraz Ostrzeszowa.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny po uprzednim zalogowaniu się na stronie internetowej Wydarzenia: www.onkologiaostrow.pl. Patronat nad imprezą objął m.in. Starosta Ostrowski Paweł Rajski.

zdjecie

Odwiedzin: 60