strona główna | mapa serwisu | kontakt | NPP
Herb Powiatu Ostrowskiego
Mundurowe kariery absolwentów
7 marca 2018 roku

Mundurowe kariery absolwentów

W dniu 2 marca 2018 r. Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych CKU w Przygodzicach zaprosiła do szkoły swoich absolwentów, którzy swoją przyszłość zawodową związali ze służbami mundurowymi.

zdjecie

Wśród zaproszonych gości znaleźli się: posterunkowy Patryk Ekiert (Komenda Powiatowa Policji w Miliczu), starszy posterunkowy Piotr Zimny (Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie), sierżant sztabowy Maciej Szymczak (Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wlkp.), mł. brygadier i z-ca dowódcy Robert Kurcbach (Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu), st. sekc. Miłosz Kaczmarek i mł. asp. Szymon Kloński (Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wlkp.), szeregowy Rafał Tyc (2 Wojskowy Szpital Polowy), st. kapral Robert Zarzecki (Służba Więzienna w Ostrowie Wlkp), Konrad Grzelak (Ratownictwo Medyczne ZOZZ Ostrów Wlkp. i OSP Ostrów Wlkp.), Marcin Fleischer (Ratownictwo Medyczne ZOZZ Ostrów Wlkp. oraz OSP Wtórek).

zdjecie

Absolwenci wzięli udział w spotkaniu przygotowanym dla uczniów klas mundurowych przygodzickiej szkoły. Była to świetna okazja do podzielenia się na forum swoją karierą zawodową, doświadczeniem zdobytym w pracy mundurowej, a także plusami i minusami tej pracy. Spotkanie z absolwentami zaowocowało bardzo ciekawymi spostrzeżeniami i pytaniami zarówno ze strony gości, jak i obecnych uczniów. Było to bardzo interesujące oraz cenne wydarzenie w życiu szkoły i na pewno nie ostatnie.

 

Odwiedzin: 117