strona główna | mapa serwisu | kontakt | NPP
Herb Powiatu Ostrowskiego
Konkurs fryzjerski
9 kwietnia 2018 roku

Konkurs fryzjerski

Druga niedziela kwietnia dla uczniów Zespołu Szkół Usługowych w zawodzie fryzjer i ich opiekunów była bardzo pracowita. Uczestniczyli w konkursie branżowym w Kaliszu.

Ostrowską szkołę w konkursie Południowej Wielkopolski im. Mistrza Janusza Szymańskiego zorganizowanym przez Izbę Rzemieślniczą w Kaliszu i Sekcję Fryzjerów reprezentowali:  Kinga Kulas - klasa 1a, Andżelika Nawrocka - 1a, Agnieszka Marczak- 2a, Kinga Kaczmarek – 3a, Patrycja Rak – 3a, Maja Nadstawek – 3a, Weronika Suś – 3a, Patryk Felich – 3a.

zdjecie

     Zadania konkursowe obejmowały 5 kategorii, z czego trzy kategorie działu damskiego pod nazwą: włosy w plecionkach i warkoczach,  szyk i elegancja, fascynacja falami lata 20, lata 30 i dwie kategorie działu męskiego:  modne fryzury na ulicach Kalisza oraz mężczyzna z brodą.  Każdy uczestnik mógł wziąć udział w więcej niż w jednej kategorii.

zdjecie

Po licznych zmaganiach, którym towarzyszył stres i ogromne skupieniu na zadaniu udało się osiągnąć zamierzony cel jakim było osiągnięcie jak najwyższych miejsc w konkursie a tym samym uzewnętrznienie własnego potencjału oraz ukazanie zamiłowania do zawodu.

     W kategorii włosy w plecionkach i warkoczach I miejsce zajęła Andżelika Nawrocka, II miejsce Weronika Suś, III miejsce Agnieszka Marczak, wyróżnienie otrzymała Kinga Kulas, zaś w kategorii szyk i elegancja II zajęła Kinga Kulas. Uczniom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Odwiedzin: 60