strona główna | mapa serwisu | kontakt | NPP
Herb Powiatu Ostrowskiego
Propozycja na majówkę- spływ kajakowy za darmo
27 kwietnia 2018 roku

Propozycja na majówkę- spływ kajakowy za darmo

To jedyna taka okazja by w majowy weekend doświadczyć uroków spływu kajakowego nie ponosząc żadnych kosztów.

Przystań „Eskapada” z Grabowa nad Prosną zaprasza wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku i czystej przyrody do wyjątkowego spływu Prosną, którego celem będzie pozbieranie śmieci, które tu i ówdzie utknęły wzdłuż rzeki.

To już 5 edycja akcji „Sprzątanie Prosny” organizowanej przez Przystań „Eskapada” zajmującej się organizacją spływów kajakowych. Jak mówi nam właściciel firmy Maciej Tarchalski:

- Co roku staramy się przed sezonem posprzątać nieco naszą rzekę, która na szczęście strasznie zaśmiecona nie jest, ale za każdym razem udaje nam się po zimie zebrać kilkanaście worków śmieci, które pływać w niej nie powinny.

Osoby, które chciałyby spędzić środę 2 maja na kajakach, z pożytkiem dla przyrody i własnego zdrowia, prosimy o wypełnienie formularza dostępnego na stronie organizatora.

http://www.przystaneskapada.pl/aktualnosci

zdjecie

Ilość uczestników ograniczona jest ilością kajaków, jaką dysponuje Przystań, zatem nie warto zwlekać! Spływ startuje z Grabowa z Przystani „Eskapada” przy ul. Rybackiej 33 o godzinie 10:00.

W poprzednim roku w spływie uczestniczyli już uczniowie Zespołu Szkół Technicznych wraz z opiekunami, w tym roku wystartują kolejni chętni. Jednak organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych.

Odwiedzin: 199