strona główna | mapa serwisu | kontakt | NPP
Herb Powiatu Ostrowskiego
Mistrzowie w piłkę nożną
22 czerwca 2018 roku

Mistrzowie w piłkę nożną

Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Psarach wzięli udział w turnieju Seni Cup 2018. Organizatorem imprezy są. Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych. Podczas rozgrywek drużyna nie przegrała żadnego meczu i tym samym zajęła I miejsce w grupie. Finał turnieju odbędzie się 3-5lipca 2018 w Toruniu.

zdjecie

Kwalifikacje do Międzynarodowej Ligi Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych odbyły się w dniach 5-7 maja 2018 roku w Pogorzelicy/Niechorzu (woj. zachodniopomorskie, w powiecie gryfickim). W turnieju wzięło udział 24 zespołów, które zostały podzielone na 4 grupy.

Drużyna z Domu Pomocy Społecznej w Psarach znalazła się w grupie B  wraz z drużynami z DPS Osiek, Janikowa, Skwierzyny, Opolno Zdrój i Kłodzka. Grupa była wyrównana i trudno było przewidzieć, która z drużyn uplasuje się na pierwszym premiowanym miejscu.

Drużyna z Psar spisała się bardzo dobrze nie przegrywając żadnego z meczy, tym samym zajmując pierwsze miejsce w grupie. Do Wielkiego Finału z eliminacji w Niechorzu zakwalifikowały się drużyny: Grupa A - Jaromin, Grupa B – Psary, Grupa C – Szarocin, Grupa D – Grudziądz. Do Torunia na Wielki Finał Seni Cup, który odbędzie się w dniach od 3 do 5 lipca, przyjedzie aż 30 drużyn z 10 różnych krajów: z Niemiec, Czech, Słowacji, Węgier, Ukrainy, Białorusi, Rosji, Litwy, Łotwy i oczywiście z Polski.

Na turnieju nasi piłkarze wystąpili w strojach piłkarskich ufundowanych przez Powiat Ostrowski za co serdecznie dziękuje cała drużyna.

Dodał(a): Janusz Grzesiak
Odwiedzin: 101