strona główna | mapa serwisu | kontakt | NPP
Herb Powiatu Ostrowskiego
Bezpłatne usuwanie szkodliwego azbestu
19 lipca 2018 roku

Bezpłatne usuwanie szkodliwego azbestu

Aktualnie trwa dziewiąta edycja programu: „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Powiatu Ostrowskiego” na rok 2018. Program współfinansuje Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, Powiat Ostrowski oraz Gminy z terenu powiatu.

W chwili obecnej trwa realizacja w/w programu. Wykonawcą robót polegających na demontażu i usunięciu wyrobów zawierających azbest jest firma F.H.U. Elżbieta Perz z Ostrowa Wielkopolskiego. Firma ta posiada wszystkie niezbędne zezwolenia oraz profesjonalne zaplecze techniczne i organizacyjne pozwalające należycie wykonywać prace demontażowe i rozbiórkowe.

zdjecie

Całkowite pokrycie kosztów demontażu lub usunięcia wyrobów azbestowych przyczynia się do bardzo dużego zainteresowania pozbycia się szkodliwego azbestu.Do programu zgłosiło się 270 podmiotów, z czego największa ilość z terenu Gminy i Miasta Odolanów.

zdjecie

Przedsięwzięcie pn.: „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Powiatu Ostrowskiego” dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

www.wfosgw.poznan.pl

Odwiedzin: 117