strona główna | mapa serwisu | kontakt | NPP
Herb Powiatu Ostrowskiego
Poznaj swój Powiat Ostrowski- czekamy na prace konkursowe
30 października 2018 roku

Poznaj swój Powiat Ostrowski- czekamy na prace konkursowe

Tradycyjnie już, mamy ogromną przyjemność zaprosić uczniów (osoby indywidualne lub grupy) szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych wraz z opiekunami z terenu Powiatu Ostrowskiego do udziału w szóstym Szkolnym Powiatowym Konkursie Turystycznym „Poznaj swój Powiat Ostrowski” pod patronatem Przewodniczącego Rady Powiatu Ostrowskiego Andrzeja Leraczyka.

zdjecie

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie zgłoszenia wraz z opracowaniem dokumentującym przeprowadzenie wycieczki lub udziału w imprezie turystyczno-krajoznawczej na terenie Powiatu Ostrowskiego. Szczegóły udziału i regulamin
w załączniku. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

Ponieważ w tym roku obchodzimy 100. rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami podczas finału poprzedniej edycji konkursu,  prosimy, by prace tematycznie nawiązywały do tego wydarzenia.

Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada 2018 roku. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone podczas uroczystego podsumowania projektu  „Poznaj swój Powiat Ostrowski” na początku stycznia ( poinformujemy laureatów o terminie uroczystości ).

zdjecie

Prace należy przesłać lub dostarczyć do: Biura Promocji i Relacji Społecznych Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim, Al. Powstańców Wielkopolskich 16, 63-400 Ostrów Wielkopolski z dopiskiem „Powiatowy Konkurs Turystyczny”.

Organizatorem konkursu jest Powiat Ostrowski działający poprzez: Przewodniczącego Rady Powiatu Ostrowskiego, Przewodniczącego Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Powiatu Ostrowskiego i Biuro Promocji i Relacji Społecznych Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim. Wszystkie szkoły z terenu Powiatu Ostrowskiego poinformowane zostały o konkursie pocztą tradycyjną i mailową, pismem z dnia 21 września 2018 roku.

W plikach do pobrania załączamy regulamin i kartę zgłoszeniową.

Dodał(a): Zuzanna Jerzyk
Odwiedzin: 245