strona główna | mapa serwisu | kontakt | NPP
Herb Powiatu Ostrowskiego
Roboty budowlane wraz z wyposażeniem w sprzęt medyczny Oddziału...
20 grudnia 2017 roku

Roboty budowlane wraz z wyposażeniem w sprzęt medyczny Oddziału Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej z Pododdziałem Leczenia Oparzeń - Wielkopolskie Centrum Leczenia Oparzeń i Oddziału AiIT dla Dzieci ZZOZ w Ostrowie Wielkopolskim.

Roboty budowlane wraz z wyposażeniem w sprzęt medyczny Oddziału Chirurgii
i Traumatologii Dziecięcej z Pododdziałem Leczenia Oparzeń - Wielkopolskie Centrum Leczenia Oparzeń i Oddziału AiIT dla Dzieci ZZOZ w Ostrowie Wielkopolskim.

   

* dotacje

Program: Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego
na lata 2014-2020.

Nazwa Beneficjenta: Powiat Ostrowski

Całkowita wartość projektu: 7 705 047,82 zł

Wartość dofinansowania: 6 549 290,64 zł

Zakres rzeczowy:

W ramach projektowanej infrastruktury przewidziano utworzenie:

– w ramach OAiIT dla Dzieci: 2 sal chorych z infrastrukturą towarzyszącą,

– w ramach Pododdziału Leczenia Oparzeń: 3 sal z infrastrukturą towarzyszącą,

– w ramach Oddziału Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej: 7 sal łóżkowych z podziałem na obszar dzieci młodszych i starszych z infrastrukturą towarzyszącą.

W wyniku realizacji inwestycji zwiększona zostanie liczba łóżek intensywnej terapii dla dzieci z 2 do 4 oraz rozszerzony zostanie zakres świadczonych usług medycznych o świadczenia pediatryczne w zakresie urologii i gastroenterologii - endoskopia przewodu pokarmowego, chirurgii małoinwazyjnej jamy brzusznej i klatki piersiowej, które dotychczas nie były w szpitalu wykonywane.

Dodał(a): Marta Biernat
Odwiedzin: 316