strona główna | mapa serwisu | kontakt | NPP
Herb Powiatu Ostrowskiego
Informatycy w Wielkiej Brytanii
15 lutego 2019 roku

Informatycy w Wielkiej Brytanii

Grupa 10 informatyków z Zespołu Szkół Technicznych odbywa staż zawodowy w Wielkiej Brytanii. To w sumie 10 dni spędzonych na doskonaleniu umiejętności i poznawania obcego kraju.

W poniedziałek 11 lutego b.r., grupa 10 informatyków z Zespołu Szkół Technicznych (Michał Nieruchalski, Bartosz Plewiński, Konrad Federyszyn, Mateusz Michno, Hubert Sobczyński, Karol Pacyna, Adam Lenort, Kamil Kaźmierczak, Maciej Stencel, Bartosz Nowakowski), pod opieką Pani Doroty Kieliby, rozpoczęła swój staż zawodowy w angielskich firmach angielskich w Exeter. Staże zakończą się 22 lutego 2019 roku.  


zdjecie

zdjecie

Pobyt uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Wielkiej Brytanii jest możliwy, dzięki przygotowanemu przez Referat Pozyskiwania Środków Zewnętrznych Wydziału Rozwoju Powiatu, we współpracy z Dyrekcją i nauczycialmi Zespołu Szkół Technicznych projektowi pn.: „Europejskie mobilności edukacyjne uczniów szkół  Powiatu Ostrowskiego”. Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, a sam projekt, współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego. Więcej szczegółów na tenat efektów pobytu uczniów w Exeter, będzie dostępnych wkrótce na stonie internetowej Zespołu Szkół Technicznych.

Odwiedzin: 221