strona główna | mapa serwisu | kontakt | NPP
Herb Powiatu Ostrowskiego
Działalność Powiatowego Urzędu Pracy nagrodzona
11 kwietnia 2019 roku

Działalność Powiatowego Urzędu Pracy nagrodzona

Z okazji 100-lecia publicznych służb zatrudnienia w dniu 5 kwietnia 2019 r. w Poznaniu odbyła się regionalna konferencja pn. Sytuacja kobiet na rynku pracy. Zorganizowana była przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego oraz Dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu.

zdjecie

Konferencja swoim zasięgiem objęła województwa lubuskie, zachodniopomorskie i kujawsko – pomorskie. W wydarzeniu tym udział wzięli przedstawiciele Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na czele z podsekretarzem stanu Stanisławem Szwedem, starostowie, prezydenci miast, przedstawiciele wojewódzkich i powiatowych urzędów pracy. Powiat Ostrowski reprezentował Wicestarosta Roman Pacholczyk i Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowie Wielkopolskim Hanna Pawlak – Kornacka.

zdjecie

Dyrektor placówki z rąk Stanisława Szweda odebrała wyróżnienie dla kierowanego przez nią urzędu za wdrażanie Krajowego Funduszu Szkoleniowego w 2018 r. Uczestnicy konferencji obejrzeli okolicznościowy film z okazji 100-lecia PSZ w Polsce i wysłuchali wystąpień pracodawców – kobiet, które odniosły sukces zawodowy.

Odwiedzin: 156