strona główna | mapa serwisu | kontakt | NPP
Herb Powiatu Ostrowskiego
Dzień Dziecka w szpitalu
10 czerwca 2019 roku

Dzień Dziecka w szpitalu

W dniu 8 czerwca 2019r. mury ostrowskiego szpitala przy ulicy Limanowskiego pojaśniały radosnym uśmiechem wielu dzieci zmagających się z różnymi dolegliwościami, leczonymi na Oddziałach Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej, Laryngologii oraz Pediatrii. Odbyła się tutaj impreza z okazji Dnia Dziecka zorganizowana przez Zespołu Szkól Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim.

zdjecie

Imprezie towarzyszyło też ważne wydarzenie z życia szkoły, otwarcie w szpitalu nowej świetlicy terapeutycznej. W związku z tym cała społeczność dziecięca szpitala mogła się bawić w pachnącym świeżością obiekcie.

zdjecie

Nauczyciele Zespołu Szkól Specjalnych zapewnili najmłodszym pacjentom wiele znakomitych atrakcji z udziałem animatorek z Happy Kids Party. Świętującym dzieciom udało się chociaż na chwilę zapomnieć o bólu dzięki występom tanecznej grupy baletowej „Gwiazda”  oraz piosenkom zespołu „Lady & Gentlemen”.

zdjecie

Pokrzepieniu i otarciu łez z powodu choroby i rozłąki z najbliższymi sprzyjało również wręczenie upominków oraz słodyczy ufundowanych przez: Eliza K. Wrembel fotografia,  państwa M.K. Czajów z Hurtowni Delta Trade,  właścicieli sklepu Majolinek,  Wytwórni Cukierków Karmelek, Ksero- Service,  Bocioland, uczniów ze Szkoły podstawowej nr 13 im. S. Rowińskiego i pani K. Krzywola – Sky Fitness.

zdjecie

Tego dnia wszystkie serduszka dzieci przebywających w szpitalu zabiły mocniej i radośniej. Najmłodszym pacjentom udało się zapomnieć o chorobie czego dowodem były rozweselone dziecięce twarze – balsam na dusze wszystkich dorosłych.

Materiał nadesłany przez Zespół Szkół Specjalnych.

Dodał(a): Janusz Grzesiak
Odwiedzin: 66