OBOWIĄZEK INFORMACYJNY RODO

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych RODO) informuję, iż

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Starosta Ostrowski, Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim z siedzibą w: 63-400 Ostrów Wielkopolski, al. Powstańców Wielkopolskich 16, tel.: 62 737 84 00, fax.: 737 84 33, e-mail: starostwo@powiat-ostrowski.pl, www.powiat-ostrowski.pl.
  2. Administrator Danych powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z siedzibą w Starostwie Powiatowym w Ostrowie Wielkopolskim, tel.: 62 737 84 38, fax.: 737 84 56.  e-mail: iod@powiat-ostrowski.pl.  
  3. Dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w celu realizacji obowiązków Administratora Danych, w związku z załatwianą sprawą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c) rozporządzenia RODO, co oznacza, iż przetwarzanie danych jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, a także w celach archiwalnych.
  4. Dane osobowe będą usuwane w terminach wskazanych w Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych lub w innych przepisach prawa, regulujących czas przetwarzania danych.
  5. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora Danych (np.: podmiotom serwisującym systemy informatyczne i aplikacje w których przetwarzane są dane osobowe), instytucjom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obowiązującego prawa (np.: organom administracji, sądom,) oraz innym podmiotom w zakresie, w jakim są one uprawnione do ich otrzymywania na podstawie przepisów prawa.
  6. Podanie danych osobowych jest obowiązkiem ustawowym i wynika z obowiązujących przepisów prawa.
  7. Osoba, której dane są przetwarzane, w granicach określonych rozporządzeniem RODO, ma prawo do:
    • żądania od Administratora Danych dostępu do swoich danych osobowych,
    • sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także przenoszenia danych,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Przechodzę do serwisu
strona główna | mapa serwisu | kontakt | NPP
Herb Powiatu Ostrowskiego
Arkady Cup 2022
23 listopada 2022 roku

Arkady Cup 2022

Dwustu zawodników rywalizowało w siedemnastu kategoriach w zawodach w biegu na orientację Arkady Cup 2022. Imprezę, która była jednocześnie Otwartymi Mistrzostwami Powiatu Ostrowskiego zorganizował Uczniowski Klub Sportowy Arkady w Raszkowie.

zdjecie

Centrum zawodów znajdowało się na ternie szkoły podstawowej w Raszkowie, z kolei teren biegów sięgał od parku w Przybysławicach przez teren rekreacyjny Kąpielka do osiedla przy ulicy Polnej i parku w Raszkowie. Budowniczym tras był wychowanek UKS Arkady Raszków Mikołaj Dutkowski – laureat Sportowego Wawrzyna Starosty Ostrowskiego w 2021 roku. Do organizacji zawodów włączyli się zawodnicy, rodzice oraz sympatycy klubu. Na uczestników biegów czekały kawa, herbata, placki i słodkości przygotowane przez członków UKS Arkady, a zwycięzcy zostali uhonorowani nagrodami.

zdjecie

W zawodach najmłodszą kategorią była kategoria KM10 dla dzieci do lat 10, a najstarszą K45 dla zawodniczek powyżej 45 roku życia. Najliczniejszą z kategorii była kategoria OPEN, w której można było biegać zespołowo. W sumie wystartowało w niej aż 37 zespołów. W kategorii K21 i M21 była dodatkowo prowadzona klasyfikacja służb mundurowych.

zdjecie

Wyniki:


OPEN

1 Orłowski Norbert - Witkowski Runnin . 18:10

2 Kociński Dominik - Weldmar . 18:22

3 Suplicka Izabela - UKS Arkady Raszk . 20:13

4 Wdowczyk Mateusz - UKS Arkady Raszk . 20:19

5 Kosińska Wiktoria - UKS Arkady Raszk . 21:56

6 Piekiełek Emilia - Raszków . 22:39

 

K10

1 Musiał Magdalena -  Musiał Club . 15:55

2 Stefańska Maja - UKS Arkady Raszków . 17:07

3 Piekiełek Karolina -  Raszków . 17:23

4 Rychlik Laura - UKS Arkady Raszków . 17:34

5 Niśkiewicz Maja - Raszków . 22:06

6 Sokół Ilona – SP Raszków . 27:08

 

M10

1 Maciaczyk Ignacy - Macodkrywcy . 16:15

2 Drygas Cezary - UKS Arkady Raszków . 21:48

3  Łowczyński Wiktor - . 24:08

 

K12

1 Gościniak Wiktoria - UKS Arkady Raszków . 16:15

2 Gabrysia Zamiara - KS Hades Poznań . 17:06

3 Król Hania - UKS Arkady Raszków . 24:49

4 Wojtasik Zuzanna – SP Raszków . 33:41

5 Czajka Katarzyna - UKS Arkady Raszków . 39:24

 

M12

1 Gościniak Kacper - UKS Arkady Raszków. 22:43

2 Gwóźdź Krystian - UKS Arkady Raszków. 24:49

 

K14

1 Uciechowska Oliwia - UKS Arkady Raszków . 17:52

2 Waśko Anna - UKS Arkady Raszków . 19:50

3 Mądra Klaudia - UKS Arkady Raszków . 21:39

4 Trzeciak Klaudia - UKS Arkady Raszków . 21:46

5 Świtała Nikola - UKS Arkady Raszków . 23:02

6 Czernomor Sofiia - UKS Arkady Raszków . 26:26

 

M14

1 Kozica Hubert - LO Nr I Kępno . 22:53

2 Niśkiewicz Wiktor - Ostrovia . 22:55

3 Trawiński Arkadiusz - . 24:57

4 Maciejewski Antoni - LO Nr I Kępno . 25:49

5 Chmura Patryk - UKS Arkady Raszków . 26:15

6 Banachowicz Szymon - UKS Arkady Raszków . 28:00

 

K16

1 Uciechowska Amelia - UKS Arkady Raszków . 22:57

2 Pietras Hania - LO Nr I Kępno . 25:03

3 Szczęsna Małgorzata - UKS Arkady Raszków . 27:26

4 Glińska Paulina - LO Nr I Kępno . 27:29

5 Kmiecińska Agata - UKS Arkady Raszków . 27:33

6 Jańczak Matylda - UKS Arkady Raszków . 28:58

 

M16

1 Król Jan - UKS Arkady Raszk . 27:39

2 Wdowczyk Paweł - UKS Arkady Raszk . 28:05

3 Bzik Kacper - . 34:13

4 Teper Adam - LO Nr I Kępno . 38:33

5 Piekiełek Miłosz - Raszków . 56:27

 

M18

 

1 Sędzicki Bartosz - Jarocin . 39:17

2 Gliński Jakub - LO Nr I Kępno . 40:45

3 Wróbel Wiktor - LO Nr I Kępno . 41:38

 

K18-21

1 Dera Dominika - UKS Arkady Raszków . 33:51

2 Dobroś Aleksandra - UKS Arkady Raszków . 38:09

3 Mazurkiewicz Magdalena - 16 Jarociński Batalion Remontu Lotnisk . 44:59

4 Harasymko Dominika - UKS Arkady Raszków . 52:14

5 Szczepaniak Karolina - Raszków . 56:12

 

 

M21

1 Gmur Karol - Śląsk Wrocław . 32:47

2 Grzeszczyk Jakub - 16 Jarociński Batalion Remontu Lotnisk . 35:59

3 Zdrojewski Krystian - 16 Jarociński Batalion Remontu Lotnisk . 36:24

4 Pawlak Tomasz - 125blp/12WOT . 40:19

 

K35

1 Gościniak Karolina - UKS Arkady Raszków . 34:41

2 Palczewska Małgorzata - UKS Raszków . 37:59

3 Uciechowska Anna - UKS Arkady Raszków . 39:34

3 Trzeciak Izabela - UKS Arkady Raszków . 39:34

5 Piekiełek Emilia - Raszków . 42:34

 

M35-45

1 Chmura Jarosław -  UKS Arkady Raszków . 30:07

2 Król Adam -  UKS Arkady Raszków . 34:28

3 Gościniak Leszek - UKS Arkady Raszków . 56:00

4 Drygas Dariusz - UKS Arkady Raszków . 58:02

 

K45

1 Bieniek Iwona - UKS Arkady Raszków . 36:37

2 Drozdowska Honorata - UKS Arkady Raszków . 40:38

3 Krawczyk Agnieszka - UKS Arkady Raszków . 42:41

Odwiedzin: 41